Home Νεάνιδες

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           

Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του Μπάσκετ Νεανίδων


# Article Title Date Author Hits
1 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΕΥΡΥΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 38-57 (2 videos) Thursday, 23 January 2020 porfyras 142
2 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 39-35 (video) Thursday, 16 January 2020 porfyras 2527
3 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 29-66 (video) Sunday, 12 January 2020 BlackRed 2619
4 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 29-47 (2 videos) Thursday, 12 December 2019 porfyras 3482
5 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΦΙΛOΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 38-43 (2 videos !!) Saturday, 07 December 2019 porfyras 3546
6 Νεανίδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 44-51 (video) Thursday, 28 November 2019 porfyras 4001
7 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ 49-47 (2 videos) Friday, 22 November 2019 BlackRed 3586
8 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΜΑΝΔΡΑ ΓΑΣ 64-35 (video) Thursday, 07 November 2019 BlackRed 3820
9 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 49-58 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 4351
10 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 52-38 (2 videos !!) Friday, 18 October 2019 BlackRed 4496
11 Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Νεανίδων (2ος όμιλος) της ΕΣΚΑΝΑ για το 2019-2020 Tuesday, 23 July 2019 BlackRed 5552
12 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 39-45 (video) Friday, 18 January 2019 BlackRed 7582
13 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 17-31 Friday, 21 December 2018 BlackRed 8234
14 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 66-44 (video) Thursday, 13 December 2018 porfyras 8217
15 To αγωνιστικό πρόγραμμα των Νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΝΑ για το 2018-19 Wednesday, 25 July 2018 BlackRed 12417
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Page 1 of 2