Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 Η Εύα Μπαλαμπάνη στη Γυναικεία Ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Saturday, 24 July 2021 porfyras 24
2 Η Γυναικεία Ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ δημιουργεί !! Wednesday, 09 December 2020 porfyras 996
3 Παρουσίαση της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ 2020-21 Sunday, 08 November 2020 BlackRed 1159
4 A΄ ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών : ΑΟΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 45-53 Sunday, 25 October 2020 porfyras 1039
5 Κύπελο Γυναικών ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 46-45 Sunday, 11 October 2020 porfyras 984
6 Συνεχίζεται με εντατικούς ρυθμούς η προετοιμασία της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του Ομίλου μας Sunday, 20 September 2020 porfyras 949
7 Ξεκίνησαν τα Γυναικεία Τμήματα Μπάσκετ. Thursday, 27 August 2020 BlackRed 990
8 Η Αθηνά Αντωνιάδου στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Wednesday, 05 August 2020 porfyras 1164
9 Η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ συνεχίζει με τον ίδιο βασικό κορμό παικτριών. Wednesday, 08 July 2020 porfyras 1062
10 Η Μαύρα Καλογερία στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Monday, 06 July 2020 porfyras 1052
11 Η Χρύσα Σωτηρίου στην ομάδα μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Sunday, 05 July 2020 porfyras 1057
12 Η Άννα Ρουμπελάκη στον ΠΟΡΦΥΡΑ. Saturday, 04 July 2020 porfyras 1086
13 Μπάμπουλης και Αντωνοπούλου ξανά στο τεχνικό team του Γυναικείου Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Friday, 03 July 2020 porfyras 1133
14 Ο Κώστας Φατούρος στις Υποδομές Μπάσκετ κοριτσιών του ΠΟΡΦΥΡΑ και assistant στη Γυναικεία Friday, 03 July 2020 porfyras 1084
15 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 46-39 Monday, 09 March 2020 BlackRed 629