Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           

Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 46-39 Monday, 09 March 2020 BlackRed 65
2 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ, FINAL 8, ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ 23-47 Thursday, 27 February 2020 porfyras 67
3 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 35-60 Sunday, 23 February 2020 porfyras 103
4 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 48-39 Monday, 17 February 2020 porfyras 87
5 2η φάση Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 56-35 Monday, 10 February 2020 porfyras 92
6 2η φάση Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ Friday, 07 February 2020 BlackRed 102
7 2ος γύρος Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 49-60 (video) Sunday, 02 February 2020 porfyras 112
8 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ : 71-67(2 videos) Thursday, 30 January 2020 porfyras 119
9 H Γυναικεία ομάδα του ΠΟΡΦΥΡΑ στο 2ο γύρο του Πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΝΑ Thursday, 30 January 2020 porfyras 118
10 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-58 Monday, 27 January 2020 porfyras 137
11 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΟΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 31-45 Monday, 20 January 2020 porfyras 121
12 Μελωδικές γιορτινές ευχές του Γυναικείου Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ (video) Wednesday, 01 January 2020 porfyras 139
13 Κύπελλο Γυναικών ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52-63 Sunday, 22 December 2019 porfyras 146
14 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ 38-40 Sunday, 15 December 2019 porfyras 166
15 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 57-45 Monday, 09 December 2019 porfyras 181