Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

Aloum_Tent


Αρχιτεκτονικά Συστήματα

Αλουμινίου

Συστήματα Σκίασης

Αιτωλικού 107

210 4631 089

Υποστηρικτής

Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ από τα κορίτσια της Γυναικείας ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Friday, 30 September 2022 porfyras 46
2 SuperCup ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 57-50 Sunday, 25 September 2022 porfyras 48
3 ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ από τα κορίτσια της Γυναικείας ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Thursday, 01 September 2022 porfyras 115
4 Και η Λουΐζα Προέδρου στη Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Wednesday, 24 August 2022 porfyras 117
5 Η Τίνα Μεγαλούδη στο Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Tuesday, 23 August 2022 porfyras 105
6 Η Άννα Τσιλιμπάρη στο Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Saturday, 20 August 2022 porfyras 129
7 Και εφέτος θα είναι με τον ΠΟΡΦΥΡΑ οι Βόπη, Μαργαρίτη και Μπαλαμπάνη !! Friday, 19 August 2022 porfyras 122
8 Η Ελένη Παρθένη στο Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Monday, 15 August 2022 porfyras 152
9 Μαρία Μπάτσκα και Εύη Μπουκουβάλα συνεχίζουν με τον ΠΟΡΦΥΡΑ !! Saturday, 13 August 2022 porfyras 127
10 Κοκκίνη και Ρουμπελάκη και αυτή τη χρονιά με τον ΠΟΡΦΥΡΑ !! Wednesday, 10 August 2022 porfyras 154
11 ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ από τα κορίτσια της Γυναικείας μας ομάδας Μπάσκετ !! Wednesday, 01 June 2022 porfyras 261
12 Η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡα είναι ήδη στην Α2 !! Monday, 23 May 2022 porfyras 261
13 Κάλεσμα των Πορφυριωτών από τη Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ του Ομίλου μας !! Saturday, 21 May 2022 porfyras 379
14 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 60-44 Sunday, 15 May 2022 porfyras 270
15 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 55-27 Sunday, 01 May 2022 porfyras 244