Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 Παρουσίαση της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ 2020-21 Sunday, 08 November 2020 BlackRed 69
2 A΄ ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών : ΑΟΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 45-53 Sunday, 25 October 2020 porfyras 78
3 Κύπελο Γυναικών ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 46-45 Sunday, 11 October 2020 porfyras 101
4 Συνεχίζεται με εντατικούς ρυθμούς η προετοιμασία της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του Ομίλου μας Sunday, 20 September 2020 porfyras 133
5 Ξεκίνησαν τα Γυναικεία Τμήματα Μπάσκετ. Thursday, 27 August 2020 BlackRed 160
6 Η Αθηνά Αντωνιάδου στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Wednesday, 05 August 2020 porfyras 274
7 Η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ συνεχίζει με τον ίδιο βασικό κορμό παικτριών. Wednesday, 08 July 2020 porfyras 251
8 Η Μαύρα Καλογερία στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Monday, 06 July 2020 porfyras 215
9 Η Χρύσα Σωτηρίου στην ομάδα μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Sunday, 05 July 2020 porfyras 239
10 Η Άννα Ρουμπελάκη στον ΠΟΡΦΥΡΑ. Saturday, 04 July 2020 porfyras 258
11 Μπάμπουλης και Αντωνοπούλου ξανά στο τεχνικό team του Γυναικείου Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Friday, 03 July 2020 porfyras 271
12 Ο Κώστας Φατούρος στις Υποδομές Μπάσκετ κοριτσιών του ΠΟΡΦΥΡΑ και assistant στη Γυναικεία Friday, 03 July 2020 porfyras 259
13 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 46-39 Monday, 09 March 2020 BlackRed 390
14 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ, FINAL 8, ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ 23-47 Thursday, 27 February 2020 porfyras 311
15 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 35-60 Sunday, 23 February 2020 porfyras 401