Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 Η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ συνεχίζει με τον ίδιο βασικό κορμό παικτριών. Wednesday, 08 July 2020 porfyras 28
2 Η Μαύρα Καλογερία στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Monday, 06 July 2020 porfyras 26
3 Η Χρύσα Σωτηρίου στην ομάδα μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ. Sunday, 05 July 2020 porfyras 35
4 Η Άννα Ρουμπελάκη στον ΠΟΡΦΥΡΑ. Saturday, 04 July 2020 porfyras 51
5 Μπάμπουλης και Αντωνοπούλου ξανά στο τεχνικό team του Γυναικείου Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Friday, 03 July 2020 porfyras 56
6 Ο Κώστας Φατούρος στις Υποδομές Μπάσκετ κοριτσιών του ΠΟΡΦΥΡΑ και assistant στη Γυναικεία Friday, 03 July 2020 porfyras 40
7 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 46-39 Monday, 09 March 2020 BlackRed 220
8 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ, FINAL 8, ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ 23-47 Thursday, 27 February 2020 porfyras 186
9 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 35-60 Sunday, 23 February 2020 porfyras 235
10 Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ 2η φάση : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 48-39 Monday, 17 February 2020 porfyras 184
11 2η φάση Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 56-35 Monday, 10 February 2020 porfyras 179
12 2η φάση Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ Friday, 07 February 2020 BlackRed 199
13 2ος γύρος Γυναικείο Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 49-60 (video) Sunday, 02 February 2020 porfyras 195
14 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ : 71-67(2 videos) Thursday, 30 January 2020 porfyras 219
15 H Γυναικεία ομάδα του ΠΟΡΦΥΡΑ στο 2ο γύρο του Πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΝΑ Thursday, 30 January 2020 porfyras 226