Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

2Βspot

2Βspot

Το νέο στέκι των

Πορφυριωτών !!

Coffee  Nuts  Drinks

Λεωφόρος Γεωργίου Α΄

Δημοτικό θέατρο Πειραιά


Αντρέας

Βήχος

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

Καποδιστρίου 2

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

Davinci Gelato



Μικρολίμανο

210 413 319

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

Aloum_Tent


Αρχιτεκτονικά Συστήματα

Αλουμινίου

Συστήματα Σκίασης

Αιτωλικού 107

210 4631 089

Υποστηρικτής

Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
1 ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 33-45 Wednesday, 15 November 2023 porfyras 1583
2 ΕΦΗΒΙΚΟ Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΜΦΙΑΛΗ 54-34 Monday, 06 November 2023 porfyras 954
3 ΕΦΗΒΙΚΟ Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 24-98 Tuesday, 31 October 2023 porfyras 1145
4 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 84-38 Sunday, 15 October 2023 porfyras 1128
5 Εφηβικό Β΄ΕΣΚΑΝΑ : ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 75-88 Sunday, 08 October 2023 porfyras 1195
6 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚ. 60-51 στην παράταση !! Sunday, 01 October 2023 porfyras 639
7 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ play off : South ΑΛΙΜΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 77-52 Monday, 15 May 2023 porfyras 668
8 Εφηβικό ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 63-87 Sunday, 23 April 2023 porfyras 668
9 Από τη νίκη της Εφηβικής μας ομάδας επί των ΚΥΡΙΑΡΧΩΝ !! Monday, 20 March 2023 porfyras 651
10 Εφηβικό Γ΄ΕΣΚΑΝΑ ; KΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-71 Sunday, 19 March 2023 porfyras 621
11 Εφηβικό Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 64-76 Saturday, 04 March 2023 porfyras 689
12 Εφηβικό Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 65-43 Wednesday, 15 February 2023 porfyras 642
13 Εφηβικό Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(2) - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 61-66 Wednesday, 15 February 2023 porfyras 600
14 ΕΦΗΒΙΚΟ Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΛΕΩΝ Μοσχάτου 90-77 !! Sunday, 15 January 2023 porfyras 709
15 Εφηβικό Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 26-66 Wednesday, 07 December 2022 porfyras 714
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
Page 1 of 8
xnxx xnxxx xnxx xnxx