Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
1 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 42-50 Monday, 19 October 2020 porfyras 1012
2 Ξεκίνησε η προετοιμασία της Εφηβικής μας ομάδας, Wednesday, 26 August 2020 BlackRed 994
3 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 79-57 Sunday, 15 December 2019 BlackRed 657
4 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-54 Wednesday, 11 December 2019 porfyras 692
5 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΡΑ Α.Σ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 66-61 Wednesday, 20 November 2019 porfyras 655
6 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟΝΑ 59-78 Sunday, 10 November 2019 BlackRed 718
7 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΡΟΝΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 88-55 Wednesday, 06 November 2019 BlackRed 753
8 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 53-80 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 719
9 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 67-64 Sunday, 20 October 2019 BlackRed 707
10 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ 79-58 Sunday, 13 October 2019 BlackRed 826
11 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 57-58 !! (photos-video) Saturday, 05 October 2019 BlackRed 792
12 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 54-65 Sunday, 29 September 2019 BlackRed 743
13 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ 61-53 (video-photos) Sunday, 22 September 2019 BlackRed 813
14 Ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις. Thursday, 19 September 2019 porfyras 703
15 FINAL5 Εφήβων : ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ στη Β΄ κατηγορία Εφήβων της ΕΣΚΑΝΑ Wednesday, 22 May 2019 BlackRed 903
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 1 of 6