Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
1 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 42-50 Monday, 19 October 2020 porfyras 372
2 Ξεκίνησε η προετοιμασία της Εφηβικής μας ομάδας, Wednesday, 26 August 2020 BlackRed 375
3 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 79-57 Sunday, 15 December 2019 BlackRed 546
4 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-54 Wednesday, 11 December 2019 porfyras 553
5 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΡΑ Α.Σ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 66-61 Wednesday, 20 November 2019 porfyras 543
6 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟΝΑ 59-78 Sunday, 10 November 2019 BlackRed 605
7 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΡΟΝΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 88-55 Wednesday, 06 November 2019 BlackRed 647
8 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 53-80 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 601
9 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 67-64 Sunday, 20 October 2019 BlackRed 593
10 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ 79-58 Sunday, 13 October 2019 BlackRed 696
11 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 57-58 !! (photos-video) Saturday, 05 October 2019 BlackRed 658
12 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 54-65 Sunday, 29 September 2019 BlackRed 618
13 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ 61-53 (video-photos) Sunday, 22 September 2019 BlackRed 683
14 Ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις. Thursday, 19 September 2019 porfyras 596
15 FINAL5 Εφήβων : ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ στη Β΄ κατηγορία Εφήβων της ΕΣΚΑΝΑ Wednesday, 22 May 2019 BlackRed 781
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 1 of 6