Home Μπάσκετ Γυναικών Α' ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 27-38

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           

Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Υποστηρικτής της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

6944 676900

Παναγιώτης Δατσώλης

AST-airline services training

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δεν κατάφερε να ντουμπλάρει τις νίκες της η Γυναικεία ομάδα μας, ηττώμενη από τον Παναιγινιακό στο Π.ΣΑΛΠΕΑΣ με 27-38.

Διαιτητές: Τσαλίκης, Αρφαρά.

Τα δεκάλεπτα: 6-9 12-17 12-27, 27-38.

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς): Κοντομούς, Χατζηχαραλαμπίδου, Γκανά 9, Κίκη 2, Χέλμη, Ρέππα 3 (1), Μούγιου, Ξαγοράρη Αγγελετάκη, Λέκα 7 (1) Ρεβίδη 2, Μεμίνι 4.

Παναιγιναϊκός (Ποτόσογλου): Γκοτσούλια 2, Μπακομήτρου Ηρ. 1, Μπακομήτρου Ουρ, Παπασωτηρίου 9 (1), Μπόγρη Μαρ 15, Κλήμη , Λούβαρη 2, Βασιλακοπούλου, Στουραΐτη, Περπερίδου 2, Ουκτεμπόρ 7

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:

Μάνδρα - Κορυδαλλός 54-45
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - Παναιγιναϊκός 27-38
Αναπτυξιακή - Ατρόμητος Π. Αναβλήθηκε
Προφήτης Ηλίας – ΑΟ Βάρης Αναγυρούς 51-42
Αετός Κ. - Φοίνικας Π. 36-58
ΑΟΝΑ - Φιλοθέη Μαγούλας 63-49
Πήγασος Κ.- Προοδευτική 54-52
 

Η βαθμολογία:

1.      ΑΟΝΑ (14-1) 29
2.      Προφήτης Ηλίας (13-2) 28
3.      Φοίνικας Πειραιά (13-2) 28
4.      Αετός Καλλιθέας (10-5) 25
5.      Ατρόμητος Πειραιά (10-5) 25
6.      Προοδευτική Νεολαία (8-7) 23
7.      Πήγασος Κορυδαλλού (8-7) 23
8.      Βάρης Αναγυρούς (7-8) 22
9.      Μάνδρα (7-7) 21
10.    Φιλοθέη Μαγούλας (3-11) 17
11.    ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ (2-13) 17
12.    Παναιγιναϊκός (3-10) 16
13.    Κορυδαλλός (0-14) 14
14.    Αναπτυξιακή (2-9) 13

Επόμενη αγωνιστική (16η, 05/02):

Παναιγιναϊκός - Μάνδρα
Ατρόμητος Π. - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Βάρης Αναγυρούς - Αναπτυξιακή
Φοίνικας Π. - Προφήτης Ηλίας
Φιλοθέη Μαγούλας - Αετός Κ.
Πήγασος Κ. - ΑΟΝΑ
Κορυδαλλός - Προοδευτική