Home Μπάσκετ Γυναικών Α' ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 44-63

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           

Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Υποστηρικτής της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

6944 676900

Παναγιώτης Δατσώλης

AST-airline services training

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α' ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 44-63
PDF Print E-mail

Δεν τα κατάφερε η Γυναικεία Ομάδα μας απέναντι στην πολύ ελπιδοφόρα Αναπτυξιακή Ομάδα της ΕΣΚΑΝΑ, γνωρίζοντας την ήττα με 44-63.

Διαιτητές: Νικολοπούλου, Παπαγεωργίου.

Δεκάλεπτα: 17-19, 26-32, 36-46, 44-63.

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς): Κοτσάνη 20, Χατζηχαραλαμπίδου, Χέλμη-Ρέππα 2, Γκανά 10, Κίκη, Μούγιου, Κακουριώτη, Ξαγοράρη, Αγγελετάκη 4, Λέκα 5 (1), Χάλαρη 1, Μεμίνι 2.
Αναπτυξιακή ΕΣΚΑΝΑ (Αράπης, Βαννού): Μεγαλούδη 12 (2), Ολυμπίου 2, Χαραλαμπίδου 4, Πέππα 3 (1), Κουλούρη 7, Τζιαφέτα, Μποσγανά 17 (1), Παντέλη 6, Ευαγγελίτση, Φλώκα, Γρηγοροπούλου 10, Τζανέτου.

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής:

ΓΑΣ Μάνδρας - Προφήτης Ηλίας 26-47

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - Αναπτυξιακή 44-63

Προοδευτική - Φοίνικας 47-59

ΑΣ Κορυδαλλού - Αετός Κ. 35-61

Παναιγιναϊκός - ΑΟΝΑ 46-50

Ατρόμητος Π. - Πήγασος Κ. 52-40

Φιλοθέη Μ.- ΑΟ Βάρης “Αναγυρούς” 44-49

 

Η βαθμολογία:

1.    ΑΟΝΑ 22 (11-0)

2.    Προφήτης Ηλίας 20 (9-2)

3.    Φοίνικας Π. 20 (9-2)

4.    Ατρόμητος Π. 20 (9-2)

5.    Αετός Κ. 19 (8-3)

6.    ΑΟ Βάρης “Αναγυρούς” 18 (7-4)

7.    ΓΑΣ Μάνδρας 16 (5-6)

8.    Πήγασος Κ. 16 (5-6)

9.    Προοδευτική  16 (5-6)

10.  Φιλοθέη Μαγούλας 13 (3-7)

11.   Αναπτυξιακή 13 (2-9)

12.   Παναιγιναϊκός 12 (2-8)

13.   ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 12 (1-10)

14.    ΑΣ Κορυδαλλού 11 (0-11)

 

Επόμενη αγωνιστική (12η, 08/01):

ΓΑΣ Μάνδρας - Αναπτυξιακή

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - Προοδευτική

Προφήτης Ηλίας – ΑΣ Κορυδαλλού

Αετός Κ. - Παναιγιναϊκός

ΑΟΝΑ - Ατρόμητος Π.

Πήγασος Κ. – ΑΟ Βάρης “Αναγυρούς”

Φιλοθέη Μαγούλας-Φοίνικας Π.


Last Updated on Monday, 19 December 2016 17:41