Home Διοίκηση

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

Aloum_Tent


Αρχιτεκτονικά Συστήματα

Αλουμινίου

Συστήματα Σκίασης

Αιτωλικού 107

210 4631 089

Υποστηρικτής

Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Διοίκηση

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για την Κυριακή 26 Μαρτίου 2017 διαμορφώνονται ως εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

08:30-09:45 ΤΜΗΜΑ 2006

09:30-10:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

12:45-14:15 MINI

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ

08:45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

14:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑΟι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 13:15.

15:45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ), 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ). 

Καλή επιτυχία στις ομάδες μας!

Last Updated on Friday, 24 March 2017 09:28
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαρτίου 2017 διαμορφώνονται ως εξής:

Σάββατο 18/3

09:10-10:30 ΠΡΟΜΙΝΙ

10:30-11:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

11:30-12:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

12:30-13:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

15:00-16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:00-18:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

18:00-19:00 ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 19/3

Ειδικά την Κυριακή το γήπεδο θα είναι ανοικτό μέχρι τις 13:30, λόγω της Μουσικής Εκδήλωσης του Ομίλου στη Μουσική Ταβέρνα “Ελιάς Γη” στις 14:00. 

09:00-10:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΜΙΝΙ και ΠΑΙΔΕΣ ΡΕΠΟ.

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 18/3

13:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ (ΜΙΝΙ), ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΔΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ). Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 12:15.

Κυριακή 19/3

08:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΤΜΗΜΑ 2006), ΣΕΦ. Λεπτομέρειες θα δοθούν μετά την προπόνηση της Παρασκευής.

10:45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ), Π.ΣΑΛΠΕΑΣ.

12:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΔΙΟΓΕΝΗΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 11:15.

Να ευχαριστήσουμε τον Κο Θεοδοσιάδη από την ΕΣΚΑΝΑ και τον Κο Αργυράκη από το φίλο Σωματείο του Διογένη, για τη διευκόλυνση στην αλλαγή της ώρας του Αγώνα, λόγω της εκδήλωσης μας.

12:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. - ΠΟΡΦΥΡΑΣΑΝΟΙΚΤΟ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ(ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

Καλή επιτυχία στις ομάδες μας!


Last Updated on Friday, 17 March 2017 11:38
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου 2017 διαμορφώνονται ως εξής:

Σάββατο 11/3

09:15:10:30 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

12:30-13:45 ΠΡΟΜΙΝΙ

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

15:00-16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:00-18:30 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 12/3

09:15 10:30 ΤΜΗΜΑ 2006

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

12:30-13:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

14:30-16:00 ΜΙΝΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 11/3

09:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 08:45. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

19:00 ΑΙΞΩΝΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ), 1ο Κλειστό Γυμναστήριο Γλυφάδας «Οδυσσέας Παπαδόπουλος», Αλ. Παναγούλη 13, Γλυφάδα. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

Κυριακή 12/3

10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 09:15. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

11:30 ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΕΓΙΣΤΗΣ (Δοϊράνης και Σεχοπούλου, Καλλιθέα). (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

14:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ) ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ

Καλή επιτυχία στις ομάδες μας!


Last Updated on Saturday, 11 March 2017 12:09
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαρτίου 2017 διαμορφώνονται ως εξής:

Σάββατο 4/3

09:15-10:30 ΠΡΟΜΙΝΙ

10:30-11:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

11:30-12:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

12:30-13:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

15:00-16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:00-18:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

18:00-19:00 ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 5/3

08:30-09:45 ΤΜΗΜΑ 2006

09:30-10:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

12:30-13:45 MINI

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 4/3

12:30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 11:45. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

Κυριακή 5/3

10:45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ), Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

12:15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ) ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

14:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 13:15.


Last Updated on Friday, 03 March 2017 10:18
 

Στον Γιάνννη Σίμο έπεσε το φλουρί στην κοπή της πίτας της Ανδρικής Ομάδας, που έγινε σε καλό κλίμα στα γραφεία του Ομίλου στην Πειραϊκή.

Συγχαρητήρια Γιάννη.



Οι Τυχεροί στα τμήματα Υποδομών ήταν:

ΕΦΗΒΟΙ: Κώστας Μπαλής

ΠΑΙΔΕΣ: Μάνος Σκουλούδης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: Γιώργος Ντελέζος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: Ευδοκία Πουλαρά

ΜΙΝΙ: Κριστιάν Ρέσκα

ΠΡΟΜΙΝΙ: Δημήτρης Γεωργιάδης

ΤΜΗΜΑ 2006: Νάσος Μαντζώρος

ΠΑΝΘΗΡΕΣ: ΧρήστοςΤζερεφός

ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ: Γιάννης Ιορδανίδης

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: Νίκος Αλεξανδρίδης

Οι τυχεροί πήραν σαν δώρο μία δωροεπιταγή γνωστής αλυσίδας καταστημάτων βιβλίων και ηλεκτρονικών.

Συγχαρητήρια σε όλους τους τυχερούς.

  


Last Updated on Saturday, 04 March 2017 19:59
 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Next > End >>
Page 44 of 52