Home Διοίκηση

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ


Γ.Θεοχάρη 63,   Άγ. Νείλος

210 4525 729

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Διοίκηση

Με δεδομένο το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας, καθώς και το γεγονός ότι το Σάββατο θα κοπούν οι πίτες των τμημάτων για την νέα χρονιά (δείτε ξεχωριστή ανάρτηση), το πρόγραμμα προπονήσεων των τμημάτων υποδομών μας για το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Φεβρουαρίου 2017, διαμορφώνεται ως εξής:

Σάββατο 25/2

09:00-10:30 ΠΡΟΜΙΝΙ - ΜΙΝΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:45-13:30 ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

15:30-17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:00-18:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

18:00-19:00 ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 26/2

09:00-10:30 ΤΜΗΜΑ 2006 - ΠΡΟΜΙΝΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:45-13:30 ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

13:30-15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΜΙΝΙ (ΑΓΩΝΑΣ)

13:00-14:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Last Updated on Friday, 24 February 2017 16:16
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Φεβρουαρίου 2017 διαμορφώνεται ως εξής:

Σάββατο 18/2

09:15-10:30 ΠΡΟΜΙΝΙ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30 -12:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

12:30-13:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

15:00-17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:30 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:30-19:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ) 

Κυριακή 19/2

09:30-10:45 ΤΜΗΜΑ 2006.

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

12:30-13:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

13:00-14:00  ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

14:00-15:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

15:00-16:00 ΜΙΝΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 18/2

13:45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΜΙΝΙ), 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ). Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις στις 13:00. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

21:00  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ), ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

Κυριακή 19/2

09:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 08:30. (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΕΦ. 

17:15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕΣΕΛ (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ. Οι αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο στις 16:30


Last Updated on Saturday, 18 February 2017 09:45
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των τμημάτων υποδομών για το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Φεβρουαρίου 2017.

Το Σάββατο 11/2, οι ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ θα έχουν φιλικό με την ΑΕ ΡΕΝΤΗ στις 10:00. Στον αγώνα αυτόν θα συμμετάσχουν και οι γεννηθέντες το 2008 από το τμήμα των ΠΑΝΘΗΡΩΝ.

Το γήπεδο βρίσκεται οδό Νάξου 41, πίσω από το κλειστό γήπεδο από όπου θα γίνει και η είσοδος (Αγ. Ιωάννης Ρέντης 182 33 - ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ).

Οι αθλητές μας να βρίσκονται στο Ρέντη στις 9:30.

Πρόγραμμα Προπονήσεων

Σάββατο 11/2

09:15-10:30 ΠΡΟΜΙΝΙ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

14:30-16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

16:00-17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16:00-17:00 ΠΑΙΔΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

17:00-18:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

18:00-19:00 ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 2/12

08:30-09:45 ΤΜΗΜΑ 2006

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

13:00-14:00 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

14:00-15:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

15:00-16:00 ΜΙΝΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 11/2

10:00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΡΕΝΤΗ, ΝΑΞΟΥ 41

13:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ (ΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ

18:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

Κυριακή 12/2

10:45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (ΠΑΙΔΕΣ), Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 

12:30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ (ΠΡΟΜΙΝΙ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ

14:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΔΙΟΓΕΝΗΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ


Last Updated on Thursday, 09 February 2017 14:54
 

Το πρόγραμμα προπονήσεων και οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των Τμημάτων Υποδομών για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Φεβρουαρίου 2017:

Σάββατο 4/2

09:30-10:45 ΠΡΟΜΙΝΙ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΠΑΝΘΗΡΕΣ

12:30-13:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

13:30-15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

17:00-18:00 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

18:00-19:00 ΕΦΗΒΟΙ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

Κυριακή 5/2

09:00-10:30 ΠΑΙΔΕΣ

10:30-11:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ

11:30-12:45 ΓΑΤΟΠΑΡΔΟΙ

13:00-14:30 ΤΜΗΜΑ 2006 (ΓΥΜΝΑΣΙΟ)

14:00-15:30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΙΚΟ: ΜΙΝΙ - ΠΡΟΜΙΝΙ (ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ)

Οι αγώνες των υποδομών μας

Σάββατο 4/2

13:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ Κ. (ΜΙΝΙ), ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΔΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

16:30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ) ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ

20:45 ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΙΔΕΣ) ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΣΠΕΡΟΥ (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ)

Κυριακή 5/2

11:30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ), 1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (ΧΑΡΤΗΣ ΕΔΩ). 

Οι αθλητές να είναι στο γήπεδο στις 11:00

10:45 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ (ΕΦΗΒΟΙ) Π.ΣΑΛΠΕΑΣ

12:45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ), ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ

17:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ) ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΟΡΦΥΡΑ, ΦΙΛΙΚΟ



Last Updated on Saturday, 04 February 2017 15:46
 

Οι κόποι και οι φιλοδοξίες της ανδρικής μας ομάδας επιβραβεύθηκαν στην γιορτή της ΕΣΚΑΝΑ.

Μπράβο πάνω απ' όλα στους παίκτες, στον προπονητή, και μετά στην Διοίκηση!

Μεγάλη και καθοριστική ήταν η συμβολή του χρυσού χορηγού μας BERLING ΑΒΕΕ!

Συνεχίζουμε την προσπάθεια στο δύσκολο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας μπάσκετ!


Last Updated on Wednesday, 25 January 2017 09:13
 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Next > End >>
Page 43 of 49