Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
31 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 34-17 Wednesday, 13 February 2019 BlackRed 830
32 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 34-12 και μετά βροχή !! Wednesday, 30 January 2019 BlackRed 856
33 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 50-87 Sunday, 25 November 2018 BlackRed 945
34 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 72-24 Wednesday, 21 November 2018 BlackRed 983
35 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 40-71 Tuesday, 13 November 2018 BlackRed 1115
36 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 63-66 Wednesday, 07 November 2018 BlackRed 1192
37 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 74-32 Tuesday, 30 October 2018 BlackRed 1048
38 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 42-66 Sunday, 21 October 2018 BlackRed 1209
39 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ 45-41 Wednesday, 10 October 2018 BlackRed 1458
40 Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Εφηβικής μας ομάδας στο πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΝΑ για το 2018-19 Saturday, 28 July 2018 BlackRed 1414
41 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 55-26 Monday, 12 March 2018 porfyras 1338
42 Εφηβικό 2η φάση ΕΣΚΑΝΑ : ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 56-79 Sunday, 11 February 2018 porfyras 1395
43 Εφηβικό 2η φάση ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - Ν,Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 53-48 Monday, 05 February 2018 porfyras 1387
44 Η κλήρωση εφήβων Γ΄ κατηγορίας (Β΄ ΦΑΣΗ) Tuesday, 23 January 2018 porfyras 1398
45 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(2) - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 49-50 !! Sunday, 21 January 2018 porfyras 1353
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 3 of 6